مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت ایزوگام دلیجان مرغوب

آنچه در این مقاله میخوانید...

مشخصات ایزوگام دلیجان مرغوب چیست؟فروش عمده ایزوگام دلیجان درجه یک

آخرین قیمت ایزوگام دلیجان مرغوب بسته به نوع مختلف است چون این محصول دارای مدل های مختلفی بوده و هر نمونه کاربردها و قیمت های متنوعی دارد و نوع تولید شده با قیر ۷۰ درصد از بهترین و گرانترین آنها می باشد. این پوشش ار بهترین نمونه های عایق ضد رطوبتی است که در برابر شرایط مختلفی آب و هوایی مقاومت بالایی دارد.

آخرین قیمت ایزوگام دلیجان مرغوب

مشخصات ایزوگام دلیجان مرغوب چیست؟

مشخصات ایزوگام دلیجان مرغوب چیست؟ ایزوگام دلیجان مرغوب و استاندارد دارای وزن و ضخامت استانداردی بوده و از قیر ۷۰ درصد با یک لایه آلومینیوم، دو لایه تیشو و پلی استر برخوردار است که قیر از مهم ترین ترکیبات آن می باشد که باعث مقاومت و استحکام آن شده و سبب ایجاد عایق در برابر رطوبت و باران شده است.

قیر در ایجاد ضخامت ایزوگام تاثیر بسزایی دارد و هر چه قیر بکار رفته در آن بیشتر باشد ضخامت و کیفیت بالاتری خواهد داشت و لذا کیفیت لایه تیشو، فویل آلومینیوم و پلی استر نیز در کیفیت ایزوگام کم نبوده است. در هر صورت ضخامت ایزوگام باکیفیت ۴ میلیمتر خواهد بود که بیشتر برای پشت بام مورد استفاده قرار می گیرد.

ایزوگام دارای وزن ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم بوده و وجود نشان استاندارد در آن نشان دهنده بالا بودن کیفیت محصول می باشد که در بر چسبی که بر روی آنها وجود دارد مشخصات ایزوگام بر روی آنها درج شده است. ایزوگام علاوه بر آن باید به درستی نصب شود تا از عمر آن کاسته نشود و لذا باید پوشش کاملا به سطح بچسبد.

فروش عمده ایزوگام دلیجان درجه یک

فروش عمده ایزوگام دلیجان درجه یک فروش ایزوگام دلیجان درجه یک به صورت عمده و با بهترین قیمت انجام می شود که کیفیت ممتاز و قیمت مناسب آن توجه همگان را به خود جلب نموده است. لذا خرید عمده به دلیل باصرفه بوده از هزینه های اولیه کاسته و بر سود مشتریان نیز می افزاید.

ایزوگام درجه یک دارای انواع مختلفی می باشد مانند:

  • ایزوگام دولایه: دارای کیفیت و ضخامت بالایی بوده و در بیرون از ساختمان که در معرض شرایط سخت آب و هوایی است استفاده می شود.
  • ایزوگام تک لایه: از نمونه های نازک تر و منعطف است.
  • ایزوگام روکش دار: سطح رویی آن با لایه ی آلومینیوم پوشش داده شده است که نور را منعکس نموده و برای پشت بام مناسب است چون در برابر اشعه خورشید مقاومت دارد.
  • ایزوگام بدون روکش: بیشتر در داخل ساختمان مانند پی، سرویس بهداشتی و …. کاربرد دارد.
  • ایزوگام روکش دار سنگریزه: دارای طرح و مدل های زیبا بوده و در نقاط خارجی که در دید بوده جهت زیبایی استفاده می شود.
  • ایزوگام چند تکه: دارای تکه های کوچک است که بیشترین کاربرد آن در شیروانی و امثال آن می باشد.
ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید