مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت ایزوگام دلیجان همدان

آنچه در این مقاله میخوانید...

عوامل تأثیرگذار بر قیمت ایزوگام دلیجانمرکز خرید انواع ایزوگام دلیجان همدان

قیمت ایزوگام دلیجان همدان بسته به عوامل مختلفی متفاوت می باشد. یکی از مهم ترین این عوامل مواد اولیه به کار گرفته شده در تولید ایزوگام می باشد زیرا ایزوگامی که شما برای عایق کردن سطوح خریداری می فرمایید انواع مختلفی دارند که در تولید انواع این ایزوگام ها مواد اولیه مختلفی به کار گرفته شده است و همین موضوع باعث اختلاف قیمت بین انواع این محصولات می گردد اما به طور کلی ما سعی کرده ایم تا آن جا که ممکن بوده است محصولات شرکت را با قیمتی مناسب ارائه دهیم. 

آخرین قیمت ایزوگام دلیجان همدان

عوامل تأثیرگذار بر قیمت ایزوگام دلیجان

عوامل تأثیرگذار بر قیمت ایزوگام دلیجان ایزوگام دلیجان در انواع مختلفی جهت پوشش دهی و عایق کردن سطوح متفاوت تولید می شود و به همین علت عوامل زیادی هستند که می توانند بر روی قیمت ایزوگام تاثیر داشته باشند.

ایزوگام ها در دو شکل کلی ساده بدون پوشش آلمینیومی و با پوشش آلمینیومی تولید می شوند. اولین نوع ایزوگامی که ذکر کردیم مناسب عایق کردن بام خانه ها نمی باشد و بیشتر برای عایق کردن سرویس هایی بهداشتی کاربرد دارد و به علت نداشتن ورقه نازک آلمینیومی ارزان تر می باشد. ایزوگامی که دارای ورقه آلمینیومی است مناسب عایق کردن بام ساختمان ها می باشد زیرا می تواند نور خورشید را بازتاب کند و طبیعتا از قیمت بیشتری برخودار است.

ایزوگام ها بسته به قطر لایه مرطوب نیز قیمت های متفاوتی دارند. لایه مرطوب همان لایه ای است که از قیر درست شده است و طبیعتا هرچقدر میزان قیر به کار رفته در تولید ایزوگام کمتر باشد از قیمت کمتری برخودار است. البته لازم به ذکر است که قطر لایه مرطوب در حالت استاندارد ۴ میلی متر است اما ممکن است بسته به سفارش مشتری تولید کننده این قطر را کم و زیاد کند.

اندازه های رول های ایزوگام در همه جا یکسان و بر طبق استاندارد ها می باشد و هیچ گونه تفاوت قیمتی از این نظر وجود ندارد. رول های ایزوگام به طول ۱۰ متر و عرض ۱ متر می باشند که وزنی حدود ۴۲ کیلو گرم دارند.

مرکز خرید انواع ایزوگام دلیجان همدان

مرکز خرید انواع ایزوگام دلیجان همدان مرکز خرید ایزوگام لیجان همدان به فروش انواع ایزوگام دلیجان می پردازد. ما از ابتدا سعی بر آن داشتیم که کیفیت محصولات خود را بالا ببریم و امروز محصولات ما از چنان کیفیت وکمیتی برخوردار می باشند که نه تنعا در بازار های داخلی بلکه در بازار های بین المللی نیز عرضه می شوند و مورد توجه تجار خارجی قرار دارند.

قیمت محصولات ما با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه کمی بالا تر رفته است زیرا اگر این کار را نمی کردیم کیفیت محصولات پایین می آمد که این پیشامد هیچ گاه خواسته ما نمی باشد. شما خریداران محترم می توانید جهت اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارشات خود با ما در ارتباط باشید.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید