مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده ایزوگام جدید طرح دار

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع ایزوگام جدید طرح دار را بشناسیدقیمت ایزوگام جدید سال 99

سازنده های ایزوگام ها و متخصصان فنی در تولید بهترین ایزوگام جدید در واقع به عنوان افرادی برتر، از عالی ترین طرح ها برای زیبایی بیشتر استفاده نموده و با عرضه این کالا ها به بازار ها کاربرد های زیاد تری را به مصرف کنندگان نشان داده اند. این اشخاص با داشتن سابقه کاری زیاد به منزله تامین کننده اصلی ایزوگام هایی درجه یک و بسیار با دوام شناخته شده اند.

تولید کننده ایزوگام جدید طرح دار

انواع ایزوگام جدید طرح دار را بشناسید

انواع ایزوگام جدید طرح دار را بشناسید انواع ایزوگام جدید که با طرح های فانتزی در هم آمیخته شده اند به جز این که مقاومت یک محیط را در برابر خطرات جوی ارتقا می دهند، در زیبایی حاکم بر آن فضا را چندین برابر می کنند چون طرح های موجود به نمونه های طبیعی شباهت زیادی دارند. حال شما را به این مقوله نزدیک می کنیم که انواع ایزوگام جدید طرح دار را بهتر شناسایی کنید :

  1. آجر نما : با تصوری که از آجر در ذهن دارید همان اشکال را به صورت برش هایی مستطیلی کنار هم طرح ریزی می نمایند و به این شکل، ایزوگامی ناب و درجه یک با به کار گیری آن ها به وجود می آید.
  2. آجر سنگی : شکلی از سنگ هایی نا متقارن و با اندازه های مختلف در قشنگی بیشتر این تولیدات نقش داشته اند.
  3. موزاییکی : طبقه بندی هایی مانند طرح موزاییک های درخشان درون مایه این ایزوگام ها را تشکیل داده اند. این مدل ها بهترین جلوه را به انواع استخر ها می بخشند.
  4. لانه زنبوری : خانه هایی مشبک شکل و به صورت کندوی زنبور بر روی لایه های عایق و محافظتی تثبیت شده اند که البته در زمینه فراهم سازی آن ها، بهترین صنعتگران مشغول به کار می شوند.
  5. چمنی : لایه هایی نقش گرفته بر روی این نوع ایزوگام ها به صورت چمنی هستند و با دیدن آن ها انگار که، نوار هایی سبز رنگ در کنار هم چیده شده اند. از این رو با رویت آن ها تداعی فضای سبز و طبیعت برای شما پیش می آید.

قیمت ایزوگام جدید سال ۹۹

قیمت ایزوگام جدید سال 99 نرخ های پیشنهادی این محصولات تحولات زیادی داشته است تا این که امروزه و در سال ۹۹ بتوان از ارقام متناسب تر قیمت ایزوگام جدید، استفاده های بهتری را برای امور خرید و فروش کرد.

افراد متخصص و دارای دانایی زیاد این قابلیت را داشته تا شرایط موثر جدیدی چون نوع طرح ها، استاندارد های متفاوت و درجات کیفی گوناگون و غیره را سنجش نموده و بر طبق آن ها مظنه هایی مشخص را تصویب کنند.

با مقایسه سازی این هزینه های جدید می توان به این اصل رسید که نمونه های تولید شده، دارای قیمت های متفاوتی نیز با یکدیگر در سال جدید هستند.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید