مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده ایزوگام ۴ میل دلیجان

آنچه در این مقاله میخوانید...

موارد کاربرد ایزوگام 4 میل چیست؟قیمت ایزوگام 4 میل سال جدید

تولید کننده ایزوگام ۴ میل دلیجان با استفاده از مواد اولیه مرغوب که شامل قیر با کیفیت، تیشو با نرخ های شیشه ای و پلی استر است، در انواع گوناگونی به صورت فویل دار و بدون فویل آن را می سازد. در کنار این، ایزوگام جدید با رعایت استانداردها ساخته می شود که این مسئله کمک بسیار زیادی به بهبود کیفیت آن نموده است. به هر حال، شرکت سازنده قیمت ایزوگام را نیز تعیین می کند و آن را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

تولید کننده ایزوگام 4 میل دلیجان

موارد کاربرد ایزوگام ۴ میل چیست؟

موارد کاربرد ایزوگام 4 میل چیست؟ می دانید موارد کاربرد ایزوگام ۴ میل چیست؟ از آن می توان در مکان های متفاوتی یک سازه به عنوان عایق کاربردی استفاده نمود. در زیر ما چند جای حساس و مهم را نام می ‌بریم که این عایق در آن به کار می رود:

  • پشت بام ها
  • عایق کاری سرویس های بهداشتی
  • مناسب برای تراس
  • در آشپزخانه
  • استخرها و سو‌ناها

در برخی از سازه های فلزی نیز از چنین عایق هایی کار می گیرند که این باعث می شود تا آنها به مرور زمان زنگ نزده و باعث از بین رفتن‌ شان نگردد. به هر صورت، امروزه به شکل وافری از این گونه محصول در جاهای متفاوتی استفاده می کنند که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و کار اجرایش‌ نیز بسیار راحت است.

چنین محصولی هم در سطح و نیز در دیوار قابل اجرا می باشد. اگر نوع درجه یک ایزوگام را تهیه کنید از مزایای زیادی آن نیز برخوردار خواهید شد. زیرا که نوع مرغوب، استحکام بالایی در برابر کشش دارد. انعطاف پذیری خوبی داشته و در کنار این، به هیچ عنوان اجاره عبور رطوبت را نمی دهد.

قیمت ایزوگام ۴ میل سال جدید

قیمت ایزوگام 4 میل سال جدید می دانید قیمت ایزوگام ۴ میل سال جدید چند است؟ طبعاً این محصول به مانند سایر کالاهای دیگر نسبت به سال های گذشته از دید بها، سیر صعودی داشته که این موضوع ربط زیادی به شرایط اقتصادی و تورمی که ایجاد شده دارد. ولی از این مسائل که بگذریم، در کل چنین عایق های نرخ های متفاوتی را دارا می باشند.

دلیل اصلی بحث کیفیت شان‌ است و این که کدام یک از شرکت ها آن را تولید کرده باشند. نوع مواد اولیه ای که در آن به کار برده اند نیز بسیار اهمیت دارد که همین مسائل باعث می گرد‌د تا نرخ های همواره متغیر باشند. آن محصولاتی که با استانداردهای رایج و کیفیت عالی ساخته شده اند، از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند.

به هر حال، کسانی که در حوزه صادرات ایزوگام فعال اند، می توانند به صورت عمده و با نرخ های کمتری محصولات درجه یک را از این مجموعه برتر آسان به دست آورند.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید