مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ایزوگام استخر آب کشاورزی با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید...

جایگزین ایزوگام چیست ؟بهترین روش عایق کاری استخر کشاورزی
ایزوگام حفاظ

خرید ایزوگام استخر آب کشاورزی با قیمت ارزان و مناسب از طریق انواع شرکت هاو کارخانجات تولید ایزوگام به راحتی ممکن است.

ایزوگام استخر بسیار مهم است فرقی نمیکند که ایزوگام استخر کشاورزی باشد یا ایزوگام استخر تفریحی و ورزشی زیرا این ایزوگام ها و عایق ها در به هدر رفتن آب استخر بسیار مسیر هستند با این کار باعث می‌شود نفوذ و خروج آب از طریق دیوارهای استخر انجام نشود و طول عمر استخر بالا تر برود .

تفاوت عایق هایی که مخصوص استخر هستند با دیگر ایزوگام ها در این است که ضخیم تر هستند و مقاومت بالا تری دارند و نصب این ایزوگام ها به دقت و ظرافت زیادی و یک نصاب خبره نیاز دارد .

ایزوگام استخر کشاورزی

جایگزین ایزوگام چیست ؟

ایزوگام در کنار مزایای و کاربرد بالا معایبی نیز دارد ، از جمله مشکلات ایزوگام این است که طول عمر کمی دارد و عمر مفید آن حدود ۱۵ سال است ، اگر عایق را به صورت عمودی در دمای ۵ تا ۳۵ درجه نگذاریم بعد از مدت ۶ ماه شروع به فاسد شدن میکند، نیاز به ترمیم دارد که نتیجه ی ترمیم زیاد مطلوب نیست و….

امروزه با پیشرفت تکنولوژی جایگزینی برای ایزوگام های معمولی پیدا کرده اند به اسم ایزوگام نانو ، این ایزوگام ها با  فناوری نانو تولید شده اند در اصل فناوری میایید  با ترکیب کردن مواد مختلف در زیر سطح های مولکولی و در مقیاس نانومتر

همچنین با ایجاد پیوندهای دوار پلیمری هواگذر و بر اثر تاثیرات که روی سطح می‌گذارد یک ایزوگام نانویی با مقاومت و کیفیت بالا تولید میکند .

جالب است بدانید که عایق رطوبتی نانو بر عکس ایزوگام هیچ لایه ای را روی سطح ایجاد نمی کند و فقط  جذب سطوح می شوند پس از جذب شدن به مواد سطوح  ، ایزوگام نانو نیز تبدیل به جزیی از ساختار آن سطح می شود و هیچ گونه وزن و فشاری را برعکس ایزوگام های عادی به سازه و ساختمان نمی‌آورد.

قیمت ایزوگام نانو فرق چندانی با ایزوگام های معمولی ندارند ولی به صرفه تر است زیرا که طول عمر و مقاومت بیشتری را برخوردار هستند.

ایزوگام استخر کشاورزی

بهترین روش عایق کاری استخر کشاورزی

بهترین روش برای ایزوگام استخری و یا ایزوگام استخر های کشاورزی علاوه بر ابندی آن ها  استفاده از ایزوگام نانو است که به تازگی پیشرفت زیادی کرده و مشتریان زیادی را به خودش جلب کرده است ، ایزوگام نانو طول عمر زیادی دارد و در مقایسه با عایق ها رطوبتی معمولی از مقاومت بالای برخوردار است همچنین از آنجایی که ایزوگام نانو حجمی ندارد و جذب به مواد سطوح میشود باعث میشود که برعکس ایزوگام‌ های عادی حجم زیادی از استخر شمارا اشغال نکند و در صرفه جویی و کاهش مصرف آب موثر هستند.

عایق های رطوبتی نانو از انعطاف بالای برخوردار هستند و قابلیت تحمل و مقاومت در برابر تنش و انقباض ، انبساط و جریان آب را دارند.

این ایزوگام های نانو در رنگ های مختلف هستند و با استفاده از این ایزوگام ها دیگر نیازی نیست که استخر خود را رنگ بزنید و بهترین روش جایگزینی برای ایزوگام ها هستند.

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید