مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرات ایزوگام روف دلیجان

آنچه در این مقاله میخوانید...

هر آنچه باید درباره ایزوگام دلیجان بدانیدفروش ایزوگام روف دلیجان ارزان

شرکت های صادراتی ایزوگام روف دلیجان محصول نفتی خود را با اخذ مجوزهای لازم گمرکی به کشورهای مختلفی از جمله افغانستان و آلمان و ترکیه و عراق و….با کیفیت بسیار خوب از طریق ارسال بار به شهرهای مرزی ایران صادر می کند و به نوعی تامین کننده نیازهای بازار خارجی کشورهای مذکور و غیره به شمار می آید. 

شرکت صادرات ایزوگام روف دلیجان

هر آنچه باید درباره ایزوگام دلیجان بدانید

هر آنچه باید درباره ایزوگام دلیجان بدانید ضخامتی که محصول دلیجان دارد حدود چهار میلی متر است و  به لحاظ طول ده متر و عرض یک متر محاسبه می شود. ایزوگام به شکل رول در بازار عرضه می شود و هر کدام از این رول ها از یک وزنی برخوردار هستند که میزان استاندارد آن به چهل و دو می رسد. ده متر مربع مساحتی است که می توان برای یک رول در نظر گرفت و محاسبه کرد. در ساخت ایبزوگام از موادی استفاده شده که دارای استاندارد لازم هستند مثل مواد پلیمری که در دو نوع اچ و سی به بازار عرضه می شوند. برای تولید این محصول صنعتی یک نوع قیر به کار می رود که دارای تاییدیه سازمان استاندارد است.

 صادرات ایزوگام  دلیجان یه چند شهر عراق طی یک روند گمرکی با قیمت بسیار خوب عرضه می شود. ایزوگام ارزان دلیجان جزو محصولات نفتی با ارزشی است که برای بسیاری از فضاها قابلیت استفاده دارد. این محصول از ماندگاری و طول عمری زیاد برخوردار است. اطلاعات مربوط به این کالا روی آن با برچسب  مشخص شده است. برای قیر اندود کردن سقف پشت بام ها از این کالای نفتی استفاده می شود.

فروش ایزوگام روف دلیجان ارزان

فروش ایزوگام روف دلیجان ارزان فروش ایزوگام دلیجان با کیفیت بسیار مرغوب و قیمت عمده و مستقیم از روند قابل توجهی برخوردار است و با توجه به اینکه استانداردهای لازم در تولید آن به کار رفته است توجه بسیاری از خریداران را به خود معطوف نموده است. تولید در حجم انبوه موجبات فروش بسیار خوبی را در بازار فراهم نموده است. این محصول پرکاربرد و صنعتی با کیفیت بسیار مرغوبی که دارد در فروشگاه های غیر حضوری با قیمت خوبی عرضه می شود.

فروش ایزوگام دلیجان به شکل مستقیم و در قالب عمده و در برندهای گوناگون باعث شده است ثبات نسبی بازار در زمینه ایزوگام حفظ شود. فروش این کالای نفتی با قیمتی عمده و مستقیم در وب سایت به خوبی در حال انجام است و خریداران بسیاری از طریق ارتباط با وب سایت اقدام به خرید آن می کنند. نوع روکش و وزن آن و همچنین ضخامت و قیمت نهایی قیر همگی بر قیمت ایزوگام در بازار تاثیر گذار هستند. کیفیت پلیمری بسیار خوب و قیمت کارخانه و ارزان و خاصیت ضد آب و یخ و همچنین نصب راحت آن فروش خوبی را رقم زده است.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید