مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات ایزوگام استاندارد به عراق

آنچه در این مقاله میخوانید...

مشخصات ایزوگام استاندارد چیست؟فروشگاه بزرگ ایزوگام استاندارد مارک خوب

مشخصات ایزوگام استاندارد و مرغوب ،وزن و ضخامت ایزوگام می‌باشد. ایزوگام مرغوب  دارای وزن و ضخامت مطلوب ،۲ لایه تیشو و پلی‌استر، قیر با نقطه‌ی نرمی ۶۰  تا ۷۰ و یک لایه آلومینیوم استاندار است.ر یا ماده‌ی اولیه‌ی تولید ایزوگام عامل دیگر‌ی در تولید ایزوگام‌های می‌باشد. 

صادرات ایزوگام استاندارد به عراق

مشخصات ایزوگام استاندارد چیست؟

مشخصات ایزوگام استاندارد چیست؟ در شرکت‌های تولیدی و فروشگاه  ایزوگام، میزان قیر مهم ترین عامل در تعیین ضخامت لایه‌های رطوبتی است. هر چند که تاًثیرکیفیت لایه تیشو، لایه‌ی پلی‌استر و فویل آلومینیوم را نیز نمی توان نادیده گرفت.ضخامت لایه‌ی رطوبتی زمانی استاندارد است که ۴ میلیمتر باشد.لایه‌ی رطوبتی با ضخامتی  کمتر از ۴ میلیمتر غیر استاندارد تلقی شده و کیفیت و دوام  کمتری دارد. عایقی هایی که ضخامتی کمتر از ۴ میلیمتر دارند برای به کار گیری  در برخی از محیط‌های عایق‌کاری همچون بام اماکن مناسب نیستند.

عایق رطوبتی استاندارد دارای وزن تقریبی ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم است.ایزوگام با وزن کمتر از ۴۰ کیلوگرم استاندارد نیست ولی متاسفانه برخی از شرکت‌های تولیدی ایزوگام با به کار گیری پودرهای مخصوص جهت بالا بردن وزن عایق به جای قیر،از کیفیت آن کاسته و ایزوگام نامرغوب را روانه‌ی بازار فروش می‌کنند.

نشان استاندارد ایزوگام دلیجان راهی مناسب برای تشخیص ایزوگام مطلوب است. با بررسی وجود نشان استاندارد ملی روی بدنه ایزوگام یا برچسب آن می‌توانید از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.

برای اجرای ایزوگام استاندارد، استفاده از اکیپ ایزوگام کاران با تجربه اهمیت، چشمگیری دارد.چسبیدن نقطه به نقطه عایق به سطح محیط (پشت‌بام ) و عدم باد کردگی آن در مقاومت و پایداری کیفیت ایزوگام برای طولانی مدت بسیار موثر است.

فروشگاه بزرگ ایزوگام استاندارد مارک خوب

فروشگاه بزرگ ایزوگام استاندارد مارک خوب همواره یکی از موضوعات اصلی در بحث خرید ایزوگام استاندارد، قیمت آن بوده است. قیمت ایزوگام استاندارد به عوامل متعددی بستگی دارد. تولید کنندگان مختلف با بررسی مدل های مختلف ایزوگام استاندارد، قیمت های متفاوتی روی آن می گذارند. خریداران ایزوگام استاندارد با توجه به نیاز خود، اقدام به خرید ایزوگام استاندارد با قیمت های مختلفی می کنند. به همین خاطر تولیدکنندگان ایزوگام استاندارد، این محصول را در کیفیت ها و قیمت های مختلفی تولید می کنند.

آن ها این کار را انجام می دهند تا خریدار ایزوگام استاندارد، با هر بودجه ای بتواند ایزوگام مارک خوب  مورد نیاز خود را خریداری کند. برای پیدا کردن قیمت ایزوگام استاندارد، می توان به نمایندگی های فروش این محصول مراجعه کرد. همچنین برای مقایسه مدل های مختلف ایزوگام استاندارد و قیمت های آن ها، می توانید از فروشگاه های آنلاین کمک بگیرید. همه روزه لیست قیمت جدید ایزوگام استاندارد در فروشگاه ها و نمایندگی ها آپدیت می شود و خریداران می توانند از قیمت های جدید این محصول آگاه شوند.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید