مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده ایزوگام قیر اکسید دلیجان مرغوب

آنچه در این مقاله میخوانید...

تفاوت ایزوگام قیر اکسید دلیجان با پلیمریخرید ایزوگام قیر اکسید دلیجان ارزان

یکی از بهترین عایق های رطوبتی که در کشورمان تولید شده و بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است، ایزوگام قیر اکسید تولید شرکت دلیجان می باشد. این محصول با استفاده از قیر اکسیده شده و یک لایه فایبر گلاس و پلی استر نبافته تولید شده است. ما در این مجموعه اینترنتی به عنوان فروشنده ایزوگام قیر اکسید دلیجان به فعالیت مشغول بوده و نوع مرغوب و باکیفیت این محصول را با قیمت بسیار مناسب در دسترس شما قرار می دهیم.

فروشنده ایزوگام قیر اکسید دلیجان مرغوب

تفاوت ایزوگام قیر اکسید دلیجان با پلیمری

تفاوت ایزوگام قیر اکسید دلیجان با پلیمری همانگونه که می دانید ایزوگام یک پوشش و عایق قدرتمند است که معمولاً بر روی پشت بام بسیاری از ساختمان ها کشیده شده و بنای مورد نظر را از آسیب تغییرات جوی مانند تابش نور خورشید، باد، باران و برف در امان نگه می دارد. البته از ایزوگام برای ساخت زیربنای ساختمان، دیوارها و پوشش دادن به قسمت های مختلف استخر نیز استفاده می شود.
و اما یکی از بهترین نوع محصولاتی که در این زمینه وجود دارد، ایزوگام قیر اکسید دلیجان می باشد. ممکن است برای شما نیز این سوال به وجود آمده باشد که تفاوت میان ایزوگام قیر اکسید دلیجان با پلیمری چیست؟

در این قسمت به برخی از مهمترین این تفاوت ها اشاره می کنیم:

  • با وجود اینکه ایزوگام قیر اکسید دارای طول عمری به میزان ۱۵ سال می باشد، اما تجربه نشان داده است که طول عمر ایزوگام پلیمری اندکی از آن بیشتر است.
  • ضخامت ایزوگام قیر اکسید نسبت به نوع پلیمری بیشتر است.
  • بوی قیر پلیمری از نوع غیر اکسید مطبوع تر می باشد.

خرید ایزوگام قیر اکسید دلیجان ارزان

خرید ایزوگام قیر اکسید دلیجان ارزان این روزها خرید ایزوگام دلیجان ارزان قیر دی اکسید در کشورمان رونق فراوانی دارد و بسیاری از سازندگان ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی از این عایق قدرتمند برای پوشش دادن به قسمت های مختلف بنای خویش استفاده می نمایند.
شایان ذکر است که فویل آلومینیوم که بر روی سطح این نوع ایزوگام کشیده شده است، علاوه بر اینکه به آن جلوه و زیبایی فوق العاده ای می دهد، بلکه نور خورشید را نیز منعکس کرده و به این صورت از به وجود آمدن گرما و حرارت در قسمت سقف ساختمان جلوگیری می نماید.
قیر اکسید دلیجان یک نوع ایزوگام ارزان و با کیفیت می باشد که در فرایند تولید آن از هیچ نوع ماده بازیافتی و ضایعاتی استفاده نشده است و قیر موجود در آن به صورت کاملاً خالص و ترکیبی از قیرهای نفتی پالایشگاه های معتبر ایران می باشد و استفاده از آن باعث مقاوم سازی بناهای مختلف در برابر انواع تغییرات جوی می گردد و از نفوذ نم و رطوبت به قسمت های مختلف بنا جلوگیری به عمل می آورد.

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید