مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ایزوگام کف دستشویی درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید...

نحوه ایزوگام کف دستشویی چگونه است؟قیمت انواع ایزوگام کف دستشویی

ایزوگام که به ‌عنوان عایق رطوبتی بسیار قوی و مستحکمی می ‌باشد برای مکان‌ های مختلف از جمله سرویس های بهداشتی قابل استفاده بوده و از ایجاد نم و رطوبت در مکان‌ های مختلف جلوگیری می ‌کند، فروش ایزوگام کف دستشویی درجه یک به صورت گسترده در سراسر کشور آغاز گردیده و واحد فروش و عرضه‌ کننده آن، این محصول را با بهترین کیفیت عرضه کرده و در اختیار متقاضیان قرار می دهد. 

فروش ایزوگام کف دستشویی درجه یک

نحوه ایزوگام کف دستشویی چگونه است؟

نحوه ایزوگام کف دستشویی چگونه است؟

سرویس های بهداشتی از جمله مکان ‌هایی می‌ باشند که در معرض آ ب و نم و رطوبت بسیار زیادی قرار دارند و به همین علت توجه به آب بند بودن آنها بسیار حائز اهمیت می ‌باشد و به همین علت افراد برای جلوگیری از ایجاد نم و جلوگیری از متحمل شدن هزینه ‌های گزاف بعدی، اقدام به ایزوگام در محل نامبرده می ‌کنند. 

ایزوگام سرویس بهداشتی شامل چند مرحله می ‌باشد که در این بخش به معرفی آنها می ‌پردازیم، برای ایزوگام کف دستشویی ابتدا اقدام به زیرسازی آن می کنند، زیرسازی کف شامل سیمان کردن و شیب بندی کف دستشویی می باشد، به این ‌گونه که معمولاً با استفاده از ملات و سیمان ابتدا لایه ضخیمی را بر کف دستشویی ایجاد کرده و اجازه می ‌دهند تا خشک شود و در مرحله بعد یک لایه قیر نازک را بر سطح آن ریخته و اقدام به اجرای ایزوگام بر روی سطح آن می کنند، بعد از اینکه پوشش نهایی ایزوگام کف تمام شد آن را با آب پر کرده تا اگر جایی از آن درز و یا آب رفت دارد، اصلاح و تعمیر کنند، سپس در مرحله آخر کف دستشویی را با کاشی پوشش داده و کار ایزوگام و کف سرویس بهداشتی به اتمام می رسد. 

ایزوگام کف دستشویی دارای مزایای زیادی از جمله جلوگیری از ایجاد نم و رطوبت، جلوگیری از رشد قارچ و باکتری در کف سرویس، ممانعت از خراب شدن کف سرویس بهداشتی، جلوگیری از ایجاد هزینه ‌های اضافی و غیره می ‌باشد. 

قیمت انواع ایزوگام کف دستشویی

قیمت انواع ایزوگام کف دستشویی

قیمت انواع ایزوگام کف دستشویی با توجه به متراژ، نوع ایزوگام، طرح، کیفیت، برند و نوسانات بازار متغیر می ‌باشد، قیمت ایزوگام دستشویی که نشان از کیفیت و مرغوبیت آن می باشد براساس المان ‌های ذکر شده تعیین می‌ گردد. 

متقاضیانی که قصد خرید انواع ایزوگام کف دستشویی را دارند می توانند قیمت به روز شده و نهایی این محصول را با تماس با واحد فروش و عرضه کننده آن استعلام نمایند و از آنجاییکه نوسانات زیادی در قیمت اقلام و کالاهای مختلف وجود دارد سبب گردیده تا قیمت ایزوگام نیز با نرخ ثابت و مشخصی عرضه نشود.   

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید