مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین ایزوگام در یزد به قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله میخوانید...

لیست کارخانجات ایزوگام یزدلیست قیمت ایزوگام ارومیه در یزد
Wholesale-isogum-Delijan-in-Tehran

فروش بهترین ایزوگام ها در یزد به قیمت کارخانه توسط بسیاری از تولید کنندگان ایزوگام که عموما در دلیجان و استان های مرکزی هستند انجام میشود و این شرکت ها در سرتاسر ایران از جمله یزد نیز نمایندگی دارند.
قیمت ایزوگام در یزد بر اساس نوع ایزوگام انتخابی و مواد بکار رفته در آن ایزوگام هست که قیمت ایزوگام باهم تفاوتی زیادی ندارد.
ایزوگام شرق کهن دارای بهترین ایزوگام های پلیمری است که با مواد اولیه درجه یک تولید شده اند و مشتریان می‌توانند آن را به قیمت درب کارخانه از طریق سایت اصلی این شرکت و بدون واسطه خرید کنند.

قیمت ایزوگام در یزد

لیست کارخانجات ایزوگام یزد

یزد نیز یکی از شهر های تولید کنندی عایق های رطوبتی است که دارای دو کارخانه در این زمینه است یکی «ایزوگام نگین بام شرق» و « ایزوگام عایق باران یزد » که در زمینه تولید و ارائه این محصول فعالیت موفقی دارند .

قیمت ایزوگام در یزد نیز مانند دیگر شهرهای ایران است و تفاوتی بسیاری زیادی ندارد . ایزوگام های به صورت فویلدار و بدون فویل در انواع طرح و رنگ ها و یا مدل پلیمری و پودری تولید میشوند که همه ی اینا تاثیر در تعیین قیمت ایزوگام دارد .

بدیهی است که قیمت خرید ایزوگام بدون نصب ارزان تر است و تمام شرکت ها فروش ایزوگام را هم همراه با نصب آن دارند و هم بدون خدمات نصب اما لازم به ذکر است که نصب ایزوگام کار مهمی است که نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد تا در طی فرایند نصب دچار ضربه و مشکل نشود ایزوگام .

قیمت ایزوگام ۹۹ به شرح زیر است :

قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان با نصب برای هر متر مربع   ۲۰۰۰۰ تومان

 قیمت ایزوگام سپهر شرق دلیجان با نصب  برای هر متر مربع ۱۸۰۰۰ تومان

 قیمت ایزوگام شرق کهن دلیجان  با نصب برای هر متر مربع ۱۸۰۰۰ تومان

قیمت ایزوگام گیتی گستر دلیجان با نصب برای هر متر مربع

۲۲۰۰۰ تومان

قیمت ایزوگام حفاظ بام تهران  با نصب برای هر متر مربع

۲۵۰۰۰ تومان

قیمت ایزوگام نگین بام شرق با نصب برای هر متر مربع

۲۱۰۰۰ تومان

قیمت ایزوگام عایق باران یزد با نصب برای هر متر مربع

۲۱۰۰۰ تومان

لازم به ذکر است که این قیمت ها متناسب با نوع ایزوگام انتخابی شما و نوسانات بازار میتواند متغیر باشد و بهترین روش برای اطلاع از قیمت مراجعه به سایت و تماس با پشتیبانی های آن شرکت می‌باشد ‌.

Wholesale-isogum-Delijan-in-Tehran

لیست قیمت ایزوگام ارومیه در یزد

ارومیه یکی از بهترین تولیدکنندگان ایزوگام کشور است که توانسته بخشی از بازار این صنعت را به دست بگیرد و ایزوگام های باکیفیت پلیمری برای مصارف مختلف و در طرح های مختلف تولید و با قیمت مرقوم به صرفه پخش کند.

برای اطلاع از قیمت ایزوگام های مورد نظر و از شرکت دلخواه بهترین کار این است که به نمایندگی های شرکت در شهرتان و یا به سایت اصلی آن شرکت تنها با چند کلیک ساده مراجعه کنید و یا در صورت داشتن سوال با پشتیبانی ها و مدیر فروش آن شرکت تماس حاصل فرمایید.

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید