مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین برند ایزوگام توسط شرکت مفید

آنچه در این مقاله میخوانید...

 ایزوگام خوب چگونه است؟ویژگی های بهترین ایزوگاممشخصات ایزوگام استانداردخرید بهترین برند ایزوگام بازار
فروش بهترین برند ایزوگام توسط شرکت چیرا

اهمیت عایق کاری هنگامی مشخص می شود که بدنبال حفاظت از محل زندگی باشید. امروزه تولید ایزوگام در کارخانجات، خرید و فروش آن در بازار و حتی صادرات انواع ایزوگام به کشورهای همسایه موجب شده است که اهمیت این موضوع بصورت کامل مشخص شود.

فروش بهترین برند ایزوگام توسط شرکت چیرا

 ایزوگام خوب چگونه است؟

 ایزوگام خوب چگونه است؟

هنگامی که شما می خواهید یک عایق رطوبتی مناسب برای منزل خود خریداری کنید، به خاطر هزینه و عواقبی که ممکن است در پی داشته باشد، خوب است که از ویژگی های بهترین برند ایزوگام اطلاعات کافی را داشته باشید تا در خرید خود برای بهترین ایزوگام و عایق رطوبتی هزینه کنید. شرکت ایزوگام مفید از جمله کارخانجات تولید و عرضه انواع ایزوگام در بازار می باشد.

ویژگی های بهترین ایزوگام

ویژگی های بهترین ایزوگام

برای خرید و نصب یک عایق پوششی مناسب بر روی بام یا هرجای دیگر لازم است ویژگی های ایزوگام خوب را بدانیم. استفاده از قیر مرغوب یکی از ویژگی های ایزوگام خوب است. ایزوگامی که می خواهید خریداری کنید، باید بوی نامطبوی مانند بوی گازوئیل نداشته باشد. ایزوگام مرغوب در مقابل سرما مقاومت دارد. اگر یک ایزوگام را انتخاب کردید، قبل از خرید آن، روی آن دست بکشید و اگر دست تان سیاه نشد این ایزوگام جزء بهترین ایزوگام ها می باشد. قابلیت انعطاف پذیری بالا از ویژگی های مهم ایزوگام است. طول و عرض ایزوگام می باشد. طول رول های ایزوگام باید ۱۰ متر و عرض آن ۱ متر باشد، همچنین ضخامت لایه های ایزوگام نباید بیشتر از ۴ میلی متر باشد.

مشخصات ایزوگام استاندارد

مشخصات ایزوگام استاندارد

مشخصات ایزوگام استاندارد از دغدغه های اکثر افراد است. بعد از اولین بارندگی ایزوگام کیفیت خود را نشان میدهد، اگر درز و راه نفوذ نداشته باشد معمولا تا چند سال دوام می آورد. معمولا ایزوگام باکیفیت باید شرایط استاندارد ایران را اجرا کند. در این میان مقاومت و کارایی ایزوگام باید نسبت به هوای منطقه (گرما و سرما) مناسب باشد و مقاومت کافی را داشته باشد. از طرف دیگر طول عمر کافی را نیز داشته باشد و همچنین به لحاظ کششی مقاومت کافی را دارا باشد. در تولید ایزوگام استاندارد باید از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده شود یعنی نباید از الیاف پلاستیک بازیافت شده استفاده شود و دارای ناخالصی نباشد. ایزوگام نسبت به سایر عایق های رطوبتی مانند آسفالت و قیر گونی ، دارای قابلیت نصب سریع است و به راحتی در هر مکانی قابل نصب است . همچنین وزن زیاد دیگر عایق‌ها را ندارد و بار روی ساختمان را به خود می‌گیرد که این خود موضوع مهمی است.

خرید بهترین برند ایزوگام بازار

خرید بهترین برند ایزوگام بازار

برای خرید بهترین برند ایزوگام در بازار شاهد تعداد زیادی از برندهای مختلف با کیفیت های گوناگون می باشیم که متاسفانه بعضی از موارد از اسم برندهای معروف سو استفاده می شود و ایزوگام های بی کیفیت وارد بازار می شوند. شرکت ایزوگام مفید عرضه کننده بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار می باشد. برای خرید ایزوگام از دو رته حضوری و غیز حضوری می توان استفاده نمود. راه خرید حضوری مراجعه به نمایندگی شرکت ها ایزوگام است. و در راه غیر حضوری مشتریان با ورود به سایت های فروش ایزوگام مناسب با محل مورد نیاز را انتخاب و خریداری نمایند.

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید