مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید ایزوگام دلیجان تبریز

آنچه در این مقاله میخوانید...

چند نوع ایزوگام دلیجان وجود دارد؟آخرین قیمت بهترین ایزوگام دلیجان تبریز

تولید ایزوگام در ایران به دلیل وفور مواد اولیه به ویژه قیر که بخش اصلی ایزوگام را تشکیل می دهد بسیار زیاد است طوری که مقادیر بالایی از ان محصول به کشورهای دیگر صادر می شود. این محصول با برند ها و کیفیت های مختلفی به بازار عرضه می شود. ایزوگام دلیجان تبریز یکی از معروف ترین این محصولات است که توسط مرکز خرید این محصول در بازار عایق های رطوبتی ارائه شده است و امکان تهیه آن برای همه افراد از سراسر ایران به راحتی مقدور است.مرکز خرید ایزوگام دلیجان تبریز

چند نوع ایزوگام دلیجان وجود دارد؟

چند نوع ایزوگام دلیجان وجود دارد؟

یکی از بهترین عایق های رطوبتی موجود در بازار ایران ایزوگام دلیجان است. بهترین ایزوگام دلیجان از مواد اولیه بسیار با کیفیت ساخته شده است. قیر صنعتی، لایه پلی استر، فویل، تیشو نخ دار و بقیه مواد تشکیل دهنده این ایزوگام از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

انواع ایزوگام دلیجان بر اساس نوع و تعداد لایه های به کار رفته در این محصول متفاوت هستند. ایزوگام یک لایه از ساده ترین انواع این محصول است که از قیر و یک لایه پلی استر تشکیل شده است. این محصول گاهی با و گاهی بدون لایه فویل آلومینیومی به بازار عرضه می شود و به دلیل ضخامت تقریبی ۳ میلی متر بیشتر مخصوص شرایط اقلیمی گرم است.

نوع دیگر این ایزوگام با کیفیت ایزوگام دو لایه می باشد که در آن علاوه بر مواد ذکر شده برای ایزوگام یک لایه از یک لایه پلی استر اضافه استفاده شده است و به همین خاطر دارای ضخامت بیشتر یعنی حدود ۴ میلی متر می باشد و در مناطق معتدل کاربرد دارد.

اما سنگین ترین و ضخیم ترین نوع ایزوگام دلیجان ایزوگام سه لایه است که چندین لایه پلی استر و تیشو نخ دار در ساختار آن وجود دارد و ضخامت بیشتر از ۴ میلی متر و حدود ۵ میلی متر دارد. این ایزوگام به دلیل کاربرد لایه های زیاد دارای قابلیت انعطاف پذیری کمتری است و در مناطق بسیار سر که انواع ایزوگام دو لایه و سه لایه دچار ترک خوردگی می شوند استفاده می گردد.

آخرین قیمت بهترین ایزوگام دلیجان تبریز

آخرین قیمت بهترین ایزوگام دلیجان تبریز

قیمت ایزوگام دلیجان تبریز را نرخ روز مواد اولیه سازنده آن تعیین می کند و با افزایش یا کاهش قیمت این مواد، نرخ نهایی ایزوگام نیز تغییر می کند. 

هر چند مواد اولیه لازم برای تولید این ایزوگام در داخل کشور تولید می شود اما در برهه هایی از زمان مثل چند سال اخیر به دلیل بالا رفتن قیمت ارز و صادرات مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ایزوگام به خارج کشور، عرضه این مواد به داخل کشور کمتر شده است و همین مساله در کنار تورم موجود برای تولید کننده باعث بالا رفتن قیمت ایزوگام شده است.

بنابراین خریداران لازم است قبل از سفارش ایزوگام از آخرین قیمت این محصول مطلع شوند و این کار به راحتی از طریق تماس با مسئول فروش مرکز خرید ایزوگام دلیجان تبریز صورت می گیرد.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید