مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی توزیع ایزوگام دلیجان همدان

آنچه در این مقاله میخوانید...

ضخامت های مختلف ایزوگام دلیجانآخرین قیمت انواع ایزوگام دلیجان همدان

ایزوگام دلیجان همدان یکی از معروف ترین برندهای ایزوگام موجود در کشور می باشد که از سوی نمایندگی های توزیع آن در بین مصرف کنندگان عرضه می شود. ایزوگام به عنوان یک عایق رطوبتی و حرارتی امروزه نقش پر اهمیتی دارد و مشاهده می کنیم که برای عایق کردن سطوح مختلفی مانند پشت بام منازل و دیوارها و کف استخر و … از آن به فراوانی استفاده می شود.

نمایندگی توزیع ایزوگام دلیجان همدان

ضخامت های مختلف ایزوگام دلیجان

ضخامت های مختلف ایزوگام دلیجان انواع ایزوگام دلیجان از نظر وزن و ضخامت با هم تفاوت دارند که وجود این ضخامت های مختلف سبب شده است که از هر کدام از آنها در زمینه ای خاص استفاده شود با توجه به این که از ایزوگام برای سطوح مختلفی استفاده می کنند لذا ضخامت لایه ایزوگام باید متناسب با سطح مورد نظر باشد مثلا اگر از آن برای پوشاندن سطح لوله استفاده می کنیم باید ضخامت آن کم باشد.

ایزوگام دلیجان به صورت تک لایه و دو لایه تولید می شود که نسبت وزن رول ایزوگام باید با ضخامت آن تناسب داشته باشد و معمولا از انواع ضخیم و دو لایه ایزوگام برای پوشش سطوحی استفاده می شود که بیشتر در معرض عوامل مختلف آب و هوایی مانند سرما و گرمای شدید می باشند ولی از انواع تک لایه با ضخامت کمتر برای سطوحی استفاده می شود که در معرض آسیب و عوامل جدی نمی باشند.

آنچه که برای تولید ایزوگام به عنوان مواد اولیه لازم است شامل قیر، الیاف و روکش هایی مانند فویل می باشد که در واقع فویل یا همان روکش آلومینیومی لایه ای محافظ برای قیر در برابر عواملی مثل سرما و گرما می باشد. ایزوگام دلیجان بر اساس خصوصیات خوبی که از نظر ضخامت و مقاومت دارد یکی از برگزیده ترین انواع ایزوگام می باشد که دارای تعداد زیادی نمایندگی در سطح کشور می باشد و می توان گفت که بخش زیادی از بازار فروش ایزوگام را در اختیار خود قرار داده است.

آخرین قیمت انواع ایزوگام دلیجان همدان

آخرین قیمت انواع ایزوگام دلیجان همدان قیمت ایزوگام دلیجان نیز با توجه به متغیر بودن مواد تشکیل دهنده آن ثابت نمی باشد و همیشه در حال نوسان می باشد به همین دلیل نمی توان برای آن قیمت ثابتی را عنوان کرد ولی برای اطلاع پیدا کردن از آخرین قیمت ها می توان به سایت های فروش آنلاینی که توسط برخی از شرکت ها طراحی شده اند به صورت اینترنتی مراجعه کرد و چون این شرکت ها محصولات خود را به صورت آنلاین می فروشند قیمت گذاری آنها بر اساس قیمت روز می باشد. البته باید دانست که قیمت ایزوگام با توجه به نوع خرید بدون واسطه و با واسطه با هم تفاوت دارد.

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید