مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پایین ترین قیمت ایزوگام دلیجان در سال ۹۹

آنچه در این مقاله میخوانید...

نحوه ی قیمت گذاری ایزوگام به چه صورت است؟لیست ارزانترین قیمت ایزوگام  دلیجان امروز
قیمت ایزوگام زنجان

ایزوگام دلیجان در سال ۹۹ را میتوانید از طریق مراجعه به سایت های اصلی فروش ایزوگام و یا نمایندگی ها فروش، حتی درب کارخانه تولید ایزوگام تهیه کنید.

قیمت ایزوگام دلیجان در سال جاری با توجه به نوسانات و بالا رفتن قیمت مواد اولیه و تحریم اندکی نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

قیمت ایزوگام‌ بستگی به نوع آن و مواد اولیه ی به کار رفته در آن و کارایی اش دارد اما ایزوگام ارزان همیشه به معنای ایزوگام بی کیفیت نمی باشد و بسته به نوع آن ها می‌توانند تغییر قیمت اندکی به ازای هر رول داشته باشند.

نحوه ی قیمت گذاری ایزوگام به چه صورت است؟

عایق های رطوبتی انواع متخلفی دارند که با توجه به نوع های آن ها قیمتهای آن ها تعیین می‌شود و لیست قیمت ایزوگام هر برند نیز میتواند متغیرباشد زیرا که بستگی به برند آن و مواد اولیه ی به کار رفته در ایزوگام نیزدارد.

ما دارای چندین نوع عایق رطوبتی هستیم به عنوان مثال ایزوگام های BOF  و پلمیری، که ایزوگام های دمیده شده از قیر دمیده تولید میشوند واستحکام پایینی دارند، همچنین ایزوگام های پلمیری از قیر خالص پالایشگاهی تولید میشوند که دارای طول عمر و مقاومت بیشتر نسبت به دمیده هستند همچنین قیمت آن ها نیز بیشتر است.

از نظرتعداد لایه نیز ایزوگام ها به چند دسته ی ایزوگام  تک لایه که از یک لایه قیر و مواد اولیه و تولید میشوند، ایزوگام های دو لایه که از قیر خالص، تیشو نخدار، پلی استر هستند و سه لایه که از سه لایه مواد اولیه به همراه روکش هستند و طبعا ایزوگام ها هرچه تعداد لایه ی آن و ابعاد و وزن آن بیشتر باشد هزینه ی آن نیز بیشتر می‌شود مانند ایزوگام های ۵ میل که وزن۵۰ کیلو گرمی و ضخامت ۵ میلی متری دارند.

قیمت ایزوگام دلیجان از نظر نوع روکش آن ها نیز متغیر است ما دارای روکش آلومینیومی، پودر تالک ، پلی اتیلن و… هستیم که روکش های آلومینیومی قیمت بالا تری دارند.

لیست ارزانترین قیمت ایزوگام  دلیجان امروز

قیمت ایزوگام دلیجان همانطور که گفتیم بستگی به نوع آن و مواد اولیه ی بهکار رفته در آن دارد اما همیشه ارزانترین ایزوگام به معنای کیفیت پایین نیست زیرا که هر نوع ایزوگام کاربرد و کارایی متفاوتی دارد و برای مکان خاصی مناسب می‌باشد.

ارزانترین نوع ایزوگام برای ایزوگام های تک لایه ی دمیده شده می‌باشد که با توجه به مقاومت پایینی که دارند مناسب استفاده برای فضاهای باز نیست و برای مکان های داخلی مناسب است.

قیمت عایق های رطوبتی با توجه به نوسانات شدید بازار در این سال و تحریمهای جدید افزایش قیمت اندکی داشته است و تعیین قیمت مشخص برای ایزوگام کار دشواری است هم به دلیل نوسانات دائمی بازار و هم به دلیل تنوع نوع ها اما به طور معمول قیمت ایزوگام بدون نصب از ۱۹۰۰۰ تومان  تا ۲۹۰۰۰ تومان میتواند متغیر باشد و اما با خدمات نصب بین ۲۵۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰  تومان است.

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید