مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید ایزوگام ارومیه صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

5 مشخصه ایزوگام ارومیه صادراتیقیمت انواع ایزوگام ارومیه دلیجان

کارخانه تولید ایزوگام ارومیه سال های زیادی است که در زمینه تولید ایزوگام های مرغوب فعالیت می کند و در این سال ها همیشه سعی داشته است که با تولید محصولاتی با کیفیت رضایت مشتریان عزیز را کسب نماید. خداروشکر با بالا بردن تمرکز و انرژی خود توانستیم آنچنان کیفیت و کمیت محصولات را بالا ببریم که نه تنها در بازار های داخلی بلکه در بازار های بین المللی نیز بدرخشیم و بتوانیم محصولات خود را به سایر کشور ها صادر کنیم.  

کارخانه تولید ایزوگام ارومیه صادراتی

۵ مشخصه ایزوگام ارومیه صادراتی

5 مشخصه ایزوگام ارومیه صادراتی ایزوگام ارومیه صادراتی در واقع یکی از با کیفیت ترین انواع ایزوگام ها می باشد زیرا محصولاتی که برای صادرات آماده می شوند باید از بهترین نوع آن محصول باشند تا در بازار های جهانی بتوانند خودی نشان دهند و نظر تجار و خریداران را به خود جلب کنند.

یکی از اولین مشخصه های ایزوگام مرغوب ارومیه ضخامت استاندارد آن می باشد. به این صورت که اگر یکی ایزوگام با اصول کاملا استاندارد ساخته شود باید دارای ۴ میلی متر ضخامت لایه رطوبتی باشد که ضخامت لایه رطوبتی را میزان قیر به کار رفته شده در در تولید ایزوگام تعیین می کند. اگر ضخامت لایه رطبوتی کمتر از این باشد آن محصول برای ایزوگام کردن بام ساختمان ها مناسب نمی باشد.

یک ایزوگام مرغوب دارای ابعاد و وزن مناسب می باشد به این صورت که ایزوگام مرغوب و استاندارد در عرض ۱ متر و طول ۱۰ متر تولید می شوند و وزنی حدود ۴۲ کیگرم دارند که بعضی از سود جویان و متقلبان با استفاده از پودر های شیمیایی وزن محصول را بالا می برند تا کم بودن میزان قیر آن به چشم نیاید.

ایزوگام با کیفیت و استاندارد بوی زننده ای ندارد و تنها بوی قیر می دهد و اگر دیدید که ایزوگامی بوی تند مواد شیمیایی و نفت می دهد بدانید که در تولید آن به جای استفاده از قیر و پلیمر های مخصوص، از پودر ها و مواد غیر استاندارد استفاده شده است.

قیمت انواع ایزوگام ارومیه دلیجان

قیمت انواع ایزوگام ارومیه دلیجان ما همیشه در تولید انواع ایزوگام دلیجان بهترین مواد اولیه را به کار می بریم تا کیفیت محصولاتمان بالا برود. با وجود گران تر شدن مواد اولیه و بلا رفتن هزینه های جار در فرآیند تولید ایزوگام ها، راضی به پایین آوردن کیفیت نشدیم و برای آن که محصولاتمان با همان کیفیت قبلی تولید بشود مجبور شدیم تا قیمت ها را کمی بالا ببریم.

قیمت ایزوگام ارومیه ساده و ایزوگام های دارای ورق آلومینیومی با یکدیگر متفاوت می باشد و هر یک از این محصولات برای مکان خاصی کاربرد دارد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت ها و در صورت تمایل ثبت سفارشات خود با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

ابوالفضل حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید