مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید و فروش ایزوگام با کیفیت در شمال

آنچه در این مقاله میخوانید...

مشخصات ایزوگام با کیفیت چیست؟بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

در قدیم  برای عایق کاری سطوح از جمله پشت بام از روش های متعددی استفاده می شد که امروزه ایزوگام بخاطر ویژگی های متعدد و مثبتی که دارد جای تمام آن روش های قدیمی را گرفته و خرید یک ایزوگام با کیفیت جزو کارهای ضروری برای ساختمان ها است.

شهرهای شمالی کشور از جمله گیلان و گلستان و… بدلیل ساخت و سازهای فراوان و بارندگی های زیاد یکی از پر رونق ترین بازار های ایزوگام را در کشور به نام خود ثبت کرده است. از این رو شرکت های تولید کننده و شرکت های توزیع کننده ی زیادی در این بازار به فعالیت و رقابت با یک دیگر می پردازند.

در این رقابت تنگا تنگ شرکت هایی موفق هستند که ایزوگام با کیفیت و درعین حال ارزان قیمتی به مشتری های خود عرضه نمایند چراکه میزان قیمت ایزوگام در شمال نیز مانند میزان کیفیت آن در فروش و جلب مشتری تأثیر دارد.

مشخصات ایزوگام با کیفیت چیست؟

ایزوگام با کیفیت

همه می توانند ایزوگام های ارزان قیمت را تشخیص دهند و این کار چندان مشکلی نیست اما تشخیص ایزوگام باکیفیت کار هر کسی نیست و این کار نیاز به اطلاعات کافی در مورد ایزوگام ها دارد.

به طور کلی دو مشخصه برای تشخیص ایزوگام با کیفیت وجود دارد که به شرح زیر است:

  1. ضخامت: لایه رطوبتی ایزوگام که تولید شده از قیر می باشد باید ضخامتی بیش تر از ۴ میلی متر داشته باشد، اگر لایه ی رطوبتی در ایزوگام زیر ۴ میلی متر بود، کیفیت مناسبی برای استفاده ندارد.
  2. وزن: لایه رطوبتی در یک رول ایزوگام وزنی حدود ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم دارد، هرچند عده ای سودجو برای افزایش غیر واقعی رول های ایزوگام، در فرایند ساخت آن ها از پودر های مخصوصی استفاده می کنند که این کار به شدت کیفیت ایزوگام را کاهش می دهد. اگر ایزوگام وزن استاندارد را دارا بود مطمئن شوید که ساخته شده توسط یک برند معتبر و معروف باشد.

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

هرچند ایزوگام ها استفاده های زیادی دارند و در سطوح مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند اما بیش ترین استفاده از ایزوگام بر روی پشت بام ها است.

پشت بام ها به دلیل آبریز زیادی که دارند باید برای پوشش آن ها از ایزوگامی استفاده شود که بخوبی جلوی نفوذ آب را بگیرند بنابر این ایزوگام های دولایه برای پوشش پشت بام مناسب تراست.

از طرفی ایزوگام های نصب شده بر روی پشت بام در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دارند که این اتفاق می تواند در دراز مدت بر روی کیفیت ایزوگام تأثیر منفی بگذارد. بنابراین از ایزوگام های دارای روکش فویل آلمینیومی استفاده کنید که عمر مفید ایزوگام را افزایش می دهد.

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام، ایزوگام های دولایه و دارای روکش فویل آلمینیومی است.

مشاوره و فروش ایزوگام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام مفید

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر فروش شرکت: 09120944581

phone icon کارشناس فروش و پیگیری: 09120952108

phone icon شماره دفتر مرکزی: 02171053943

phone icon شماره دفتر کارخانه : 08632240027

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sale@mofidisogam.com

مجموعه ایزوگام مفید شما را به خرید بهترین ایزوگام دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید